Titles you rated
SplitRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0- ApostleRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 3.0
The Map Against the WorldRated ★ 4.0
JobsRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0