Titles you rated
- Incomplete LifeRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0