Titles you rated
Cat's Pleases Season 3Rated ★ 5.0
Cat's Pleases Season 2Rated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
Shooting StarsRated ★ 5.0
While You Are Tempted Season 2Rated ★ 5.0
While You Are Tempted Season 3Rated ★ 5.0
Cat's PleasesRated ★ 5.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
While You Are TemptedRated ★ 4.0
Omniscient Interfering ViewRated ★ 4.5
Band of SistersRated ★ 4.0
Where Is My HomeRated ★ 4.5
Dogs Are IncredibleRated ★ 5.0- Brave Detectives 2Rated ★ 5.0
- Brave Detectives 3Rated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Brave DetectivesRated ★ 5.0- Bread BarbershopRated ★ 3.5