Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
An American CrimeRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Night FliersRated ★ 1.5
ImmortalsRated ★ 1.5
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Dead Snow 2: Red vs. DeadRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 1.5
BabygirlRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 1.5
PapillonRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0