Series
Ratings
20
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Death Note Relight 2: L's SuccessorsRated ★ 1.5
- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 2.5
- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 2.0
Ghost StoriesRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 2.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
How to Become a TyrantRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 1.0
SuitsRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 2.0