Series
Ratings
14
Reply 1988Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 0.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0