Titles you rated
Hana KimiRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0