Titles you rated
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Cold MountainRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 3.5
ToscanaRated ★ 3.5
Mystic RiverRated ★ 4.0