Titles you rated
SuitsRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5