Series
Ratings
337
AgencyRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
직장인들Rated ★ 4.0
직장인들Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Queen MantisRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
- 고등래퍼 2Rated ★ 3.5
- 아이돌학교Rated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
EveRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.5- K-POP 더 비기닝: SMTOWN 30Rated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 4.5