Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 2.0
American BeautyRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 2.5
BurntRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5