Titles you rated
Sex EducationRated ★ 2.5
RiverdaleRated ★ 2.5- LoveRated ★ 3.5
LoveRated ★ 4.0
LoveRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 2.5
Delicious GuysRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5