Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 2.5
RansomedRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 3.0