Titles you rated
Rough CutRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0- BlackRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0
QuickRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.0