Titles you rated
Love Stories From Fukuoka 13Rated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
- 恋がヘタでも生きてますRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Pop Team EpicRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Princess JellyfishRated ★ 2.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5