Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 0.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0