Movies
Ratings
272
OppenheimerRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
TangledRated ★ 2.0
The TouristRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 3.5
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
GeostormRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
The Anthem of the HeartRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 2.5