Series
Ratings
24
Love and LiesRated ★ 4.5
ERRated ★ 3.5- ドラえもんRated ★ 5.0
NCISRated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 5.0- Cold CaseRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
NikitaRated ★ 2.5
Criminal Minds: Beyond BordersRated ★ 5.0
GleeRated ★ 2.5- Curious George Season 1Rated ★ 2.5
CSI: NYRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Silver SpoonRated ★ 3.5
Terminator: The Sarah Connor ChroniclesRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.5
Natsume's Book of Friends: Sometime on a Snowy DayRated ★ 3.0
KochiKame: Tokyo Beat CopsRated ★ 5.0
Fugitive BoysRated ★ 2.5
Terminator: The Sarah Connor ChroniclesRated ★ 3.5