Movies
Ratings
111
In the Tall GrassRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 2.0
PoetryRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 2.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
IrreversibleRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 1.5
Blade RunnerRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 2.5
MelancholiaRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0