Movies
Ratings
454
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 2.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
After YangRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Paris, 13th DistrictRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
SpencerRated ★ 4.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The Suicide SquadRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
NomadlandRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5