Movies
Ratings
30
Home AloneRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0