Titles you rated
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Toradora!Rated ★ 0.5
Ranma 1/2Rated ★ 2.0- K-ON!Rated ★ 1.0
Hare+GuuRated ★ 1.0
Stairway to HeavenRated ★ 1.0
The Law of UekiRated ★ 2.5- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 1.5
REBORN!Rated ★ 4.5- Fairy TailRated ★ 1.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 2.0- しあわせソウのオコジョさんRated ★ 2.5
- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 2.0
Detective Academy QRated ★ 2.5- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 2.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 3.0
Digimon: Data SquadRated ★ 0.5
Digimon FrontierRated ★ 3.5- We Are PreCureRated ★ 3.0