Series
Ratings
15
ChernobylRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 2.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 1.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0