Movies
Ratings
50
Iron ManRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 4.0