Movies
Ratings
50
White VengeanceRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
The Lost BladesmanRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
CarsRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0