Titles you rated
Made in Abyss: Journey's DawnRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0