Series
Ratings
200
Money, ExplainedRated ★ 3.0
Coronavirus, ExplainedRated ★ 3.5
Kang's Kitchen 3Rated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 2.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Gintama. - Slip ArcRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0