Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5- HeroRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5