Titles you rated
Ant-ManRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
MisbehaviorRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5