Titles you rated
The Invisible GuestRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
PixelsRated ★ 3.5
The CroodsRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
UnderworldRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 3.5
Warriors of the DawnRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.0