Movies
Ratings
140
Cast AwayRated ★ 5.0
High TensionRated ★ 1.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0