Series
Ratings
75
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.0
Sex Education Season 4Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Too Hot to HandleRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5