Series
Ratings
34
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0