Movies
Ratings
30
MaudieRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Love Me If You DareRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 5.0