Titles you rated
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0