Titles you rated
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5