Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5