Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5