Movies
Ratings
238
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
PandorumRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0