Movies
Ratings
268
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Under the Hawthorn TreeRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
A Monster CallsRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 4.0
First CowRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 0.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
A Serious ManRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 1.5