Titles you rated
The Jungle BookRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
All for LoveRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
Love FictionRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 1.5
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 3.0