Movies
Ratings
389
Start-UpRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The King's LettersRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5