Series
Ratings
212
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0- Time Bokan 24Rated ★ 2.5
- Lagrange: The Flower of Rin-neRated ★ 1.5
Kirio FanclubRated ★ 2.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 3.5
Ano kuzuo nagutteyaritaindaRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Spinning Around My WhirlRated ★ 2.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Kaidan Shin Mimibukuro: AnkokuRated ★ 1.5- My Daddy Is An Idol!Rated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Chastity HighRated ★ 4.0