Movies
Ratings
210
SicarioRated ★ 2.0
DogvilleRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
RenoirRated ★ 2.5
Tulip FeverRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5