Titles you rated
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Major Season 1Rated ★ 3.0- ドラえもんRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Case ClosedRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
료마전Rated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5