Movies
Ratings
42
An EducationRated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 5.0
No ReservationsRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 3.0
Up in the AirRated ★ 4.0
21Rated ★ 2.5
April FoolsRated ★ 3.0
New Year's EveRated ★ 3.5
Almost FamousRated ★ 3.0
27 DressesRated ★ 4.0- Judge!Rated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 2.5
American BeautyRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 1.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0