Series
Ratings
43- We Are PreCure: Splash StarRated ★ 1.0
- We Are PreCure: Max HeartRated ★ 1.0
- We Are PreCureRated ★ 2.0
My FamilyRated ★ 1.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0- Lovely ComplexRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- たったひとつの恋Rated ★ 4.5
Please Love The Useless MeRated ★ 3.0
Ferris Wheel at NightRated ★ 3.5
Older SisterRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0- Double Face: Gisou Keisatsu-henRated ★ 5.0
Perfect WomanRated ★ 5.0
Buzzer BeatRated ★ 3.0
The Full Throttle GirlRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0