Titles you rated
Twin PeaksRated ★ 2.0- 小さな巨人Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 2.5- The Little Mermaid:ARIEL'S BEGINNINGRated ★ 2.5
JinRated ★ 4.0
JinRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 4.0- 天皇の料理番Rated ★ 4.5
Shitamachi RocketRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 3.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
료마전Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5- 하쿠센 나가시 20세의 바람Rated ★ 3.0