Movies
Ratings
503
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Five Nights at Freddy'sRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
HimeanoleRated ★ 3.0
AuditionRated ★ 2.0
It ComesRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Shin UltramanRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 1.5
Ping PongRated ★ 4.0