Series
Ratings
35
BasiliskRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Black LagoonRated ★ 3.5
HERORated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 2.5- トップをねらえ2!Rated ★ 2.0
- ScryedRated ★ 4.5
Girls und PanzerRated ★ 3.5- GunbusterRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0- Gatchaman CrowdsRated ★ 2.5
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5